Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd.
Thuis ProductenWDM van FTTH Gpon EDFA

Wdm van 1550nm Gpon Catv Edfa Hoge Macht 32 van de Vezel Optische Versterker 16dBm Haven

China Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd. certificaten
China Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd. certificaten
De goede producten en de kosten zijn redelijk. Junpu helpt me een!

—— Carlos

Ja, EDFA-goed werkt WDM.

—— Jose

De perfecte dienst, sparen geld. Dank!

—— Franco

Ik ben online Chatten Nu

Wdm van 1550nm Gpon Catv Edfa Hoge Macht 32 van de Vezel Optische Versterker 16dBm Haven

1550nm Gpon Catv Edfa Wdm Fiber Optic Amplifier 16dBm High Power 32 Port
1550nm Gpon Catv Edfa Wdm Fiber Optic Amplifier 16dBm High Power 32 Port 1550nm Gpon Catv Edfa Wdm Fiber Optic Amplifier 16dBm High Power 32 Port

Grote Afbeelding :  Wdm van 1550nm Gpon Catv Edfa Hoge Macht 32 van de Vezel Optische Versterker 16dBm Haven

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: JUNPU
Certificering: ROHS, CE, CCC
Modelnummer: JP3216EAP
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Standaard Sterke Kartondoos
Levertijd: werkdagen 1 die ~ 10 op hoeveelheid worden gebaseerd
Betalingscondities: T/T, Western Union, Creditcard via Alibaba
Levering vermogen: 1000 stukken per Maand
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 32 haven Gpon met 1550nm Catv Edfa met Wdm Aantal Output: 32 havens
CATV-Input: haven 1 of 2 CATV-Verrichtingsgolflengte: 1540 ~ 1563nm
Toepassing: FTTH, Drievoudig Spelnetwerk, GPON, EPON Per de Optische Macht van de Havenoutput: 15,16,17,18,19,20,21,22,23dbm
CATV-Inputmacht: -10 ~ +10dbm OEM: Ja
formaat: 2U rek
Hoog licht:

hoge machts optische versterker

,

optische combine

Junpu 32 haven Gpon met 1550nm Catv Edfa met Wdm Versterker van 16dBm

 

Beschrijving:

  • JP3216EAP (2RU) de reeks is prestaties met geringe geluidssterkte, hoge, de hoge macht van FTTP, multi-havens optische versterker met de band van het aanwinstenspectrum binnen 1540~1563nm. Elke outputhaven voor optische versterker heeft ingebouwde goed-uitgevoerde CWDM. Elke externe opstraalverbindings optische haven van optische versterker kan aan de haven van OLT zeer gemakshalve verbinden PON. Elke van 1550nm (CATV) ‚s samengestelde 1310/1490n's de gegevensstroom van de de output optische haven, om de hoeveelheid van de component te verminderen en de index en de betrouwbaarheid van het systeem te verbeteren.
  • JP3216EAP de optische versterker kan met om het even welke Technologie van FTTx compatibel zijn PON.
  • Het biedt een flexibele en goedkope oplossing voor drie-netwerk integratie en Vezel aan het Huis aan.

 

FTTH-Diagram:

Wdm van 1550nm Gpon Catv Edfa Hoge Macht 32 van de Vezel Optische Versterker 16dBm Haven 0

 

Producteigenschappen:

  • 1540~1565nm werkende bandbreedte voor optische versterker
  • Elke output optische haven is met ingebouwde hoge prestaties CWDM, enige vezel drie golflengten, die optische vezelmiddelen kunnen grotendeels bewaren.
  • De output regelbaar door knopen in voorpaneel of Websnmp, de waaier is onderaan 4dBm
  • Kan compatibel systeem met om het even welke technologie van FTTx PON: EPON/GEPON, GPON, BPON, DPON
  • De multihavensoutput, kan gebouwd in 1310/1490/1550WDM
  • Cijfer met geringe geluidssterkte (Type ≤4.5dB, Maximum ≤5.0dB)
  • Standaardrj45-haven voor afstandsbediening, kunnen wij outputcontract en Webmanager voor keus verstrekken, en ook kan de insteeksnmp-hardware voor update worden gereserveerd.
  • Met lasersleutel/van de laser aan te zetten
  • Geleide vertoningen de arbeidsvoorwaarde van de machine
  • De dubbele voeding van de machts hete stop voor keus, 90V~250V AC of -48V gelijkstroom

 

Details:

Parameter Specificatie
Productnaam 32 haven Gpon met 1550nm Catv Edfa met Wdm
Het werk Golflengte Gemengde output 1490/1310/1550nm
Schakelaartype

Catvhaven: SC-APC

Ponhaven: SC-APC OF SC UPC

Combineer Haven: SC-APC

Output Optische Macht (aangepast) 15,16,17,18,19,20,21,22,23dbm

 

 

Wdm van 1550nm Gpon Catv Edfa Hoge Macht 32 van de Vezel Optische Versterker 16dBm Haven 1

 

Wdm van 1550nm Gpon Catv Edfa Hoge Macht 32 van de Vezel Optische Versterker 16dBm Haven 2

 

Wdm van 1550nm Gpon Catv Edfa Hoge Macht 32 van de Vezel Optische Versterker 16dBm Haven 3

 

Wdm van 1550nm Gpon Catv Edfa Hoge Macht 32 van de Vezel Optische Versterker 16dBm Haven 4

 

Technische Beschrijving:

 

Prestaties Index Supplement
Min. Type. Max.

Optisch

eigenschap

CATV-verrichtingsgolflengte (NM) 1540   1565 CATV
OLT-pasgolflengte (NM)   1310/1490    
CATV-het verlies van de pasgolflengte (dB)     0,8 1550nm
OLT-het verlies van de pasgolflengte (dB)     0,8 1310/1490nm
CATV-inputmacht (Pi) (dBm) -10   +10  
Aantal outputhavens (PCs)     32  
Elke macht van de havenoutput (dBm) 0   13 ~22dbm 16
Verschil van elke outputmacht (dB) -0.5   +0.5  
Output optische macht controle (dB)   -20    
De regelbare waaier van de outputmacht (dBm) -3   0  
Geluidsniveau (dB)   4.5 5.0  
  5.0 6.0  
Het verlies van de polarisatieafhankelijkheid (dB)     0,3  
De aanwinst van de polarisatieafhankelijkheid (dB)     0,4  
De verspreiding van de polarisatiewijze (ps)     0,3

 

Workshop

Wdm van 1550nm Gpon Catv Edfa Hoge Macht 32 van de Vezel Optische Versterker 16dBm Haven 5

 

Andere EDFA-WDM Reeks:

Wdm van 1550nm Gpon Catv Edfa Hoge Macht 32 van de Vezel Optische Versterker 16dBm Haven 6

 

 

   Wdm van 1550nm Gpon Catv Edfa Hoge Macht 32 van de Vezel Optische Versterker 16dBm Haven 7

 

Wij nodigen u uit oprecht om ons onderzoek voor verdere details te verzenden.

Junpuzorgen over Elk Enige Details van het Product voor u!

 

Contactgegevens
Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd.

Contactpersoon: Alice Ma

Tel.: 86-18868807126

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)