Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd.
Thuis ProductenWDM van FTTH Gpon EDFA

de Combine van de Havenscatv Edfa van 2U 16, Wdm Erbium Gesmeerde Vezelversterker 1550nm

China Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd. certificaten
China Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd. certificaten
De goede producten en de kosten zijn redelijk. Junpu helpt me een!

—— Carlos

Ja, EDFA-goed werkt WDM.

—— Jose

De perfecte dienst, sparen geld. Dank!

—— Franco

Ik ben online Chatten Nu

de Combine van de Havenscatv Edfa van 2U 16, Wdm Erbium Gesmeerde Vezelversterker 1550nm

2U 16 Ports Catv Edfa Combiner , Wdm Erbium Doped Fiber Amplifier 1550nm
2U 16 Ports Catv Edfa Combiner , Wdm Erbium Doped Fiber Amplifier 1550nm 2U 16 Ports Catv Edfa Combiner , Wdm Erbium Doped Fiber Amplifier 1550nm

Grote Afbeelding :  de Combine van de Havenscatv Edfa van 2U 16, Wdm Erbium Gesmeerde Vezelversterker 1550nm

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: JUNPU
Certificering: ROHS, CE, CCC
Modelnummer: JP1621EAP
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Standaard Sterke Kartondoos
Levertijd: werkdagen 1 die ~ 10 op hoeveelheid worden gebaseerd
Betalingscondities: T/T, Western Union, Creditcard via Alibaba
Levering vermogen: 1000 stukken per Maand
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 2U 16 de Combinewdm Edfa van Havenscatv Edfa Aantal Output: 16 havens
CATV-Input: haven 1 of 2 CATV-Verrichtingsgolflengte: 1540 ~ 1563nm
Toepassing: FTTH, Drievoudig Spelnetwerk, GPON, EPON Per de Optische Macht van de Havenoutput: 15,16,17,18,19,20,21,22,23dbm
CATV-Inputmacht: -10 ~ +10dbm OEM: Ja
formaat: 2U rek
Hoog licht:

hoge machts optische versterker

,

versterker van de edfaerbium gesmeerde vezel

Junpu 2U 16 de Combinewdm Edfa 1550nm van Havenscatv Edfa Elke Haven 21dbm

 

Producteigenschappen:

 

  • De output regelbaar door knopen in voorpaneel of Websnmp, de waaier is onderaan 4dBm
  • Kan compatibel systeem met om het even welke technologie van FTTx PON: EPON/GEPON, GPON, BPON, DPON
  • De multihavensoutput, kan gebouwd in 1310/1490/1550WDM
  • Cijfer met geringe geluidssterkte (Type ≤4.5dB, Maximum ≤5.0dB)
  • Standaardrj45-haven voor afstandsbediening, kunnen wij outputcontract en Webmanager voor keus verstrekken, en ook kan de insteeksnmp-hardware voor update worden gereserveerd.
  • Met lasersleutel/van de laser aan te zetten
  • Geleide vertoningen de arbeidsvoorwaarde van de machine
  • De dubbele voeding van de machts hete stop voor keus, 90V~250V AC of -48V gelijkstroom
  • 1540~1565nm werkende bandbreedte voor optische versterker
  • Elke output optische haven is met ingebouwde hoge prestaties CWDM, enige vezel drie golflengten, die optische vezelmiddelen kunnen grotendeels bewaren.

Beschrijving:

  • JP1621EAP (2RU) de reeks is prestaties met geringe geluidssterkte, hoge, de hoge macht van FTTP, multi-havens optische versterker met de band van het aanwinstenspectrum binnen 1540~1563nm. Elke outputhaven voor optische versterker heeft ingebouwde goed-uitgevoerde CWDM. Elke externe opstraalverbindings optische haven van optische versterker kan aan de haven van OLT zeer gemakshalve verbinden PON. Elke van 1550nm (CATV) ‚s samengestelde 1310/1490n's de gegevensstroom van de de output optische haven, om de hoeveelheid van de component te verminderen en de index en de betrouwbaarheid van het systeem te verbeteren.
  • JP1621EAP de optische versterker kan met om het even welke Technologie van FTTx compatibel zijn PON.
  • Het biedt een flexibele en goedkope oplossing voor drie-netwerk integratie en Vezel aan het Huis aan.

 

FTTH-Diagram:

de Combine van de Havenscatv Edfa van 2U 16, Wdm Erbium Gesmeerde Vezelversterker 1550nm 0

 

 

Details:

Parameter Specificatie
Productnaam 2U 16 de Combinewdm Edfa van Havenscatv Edfa
Het werk Golflengte Gemengde output 1490/1310/1550nm
Schakelaartype

Catvhaven: SC-APC

Ponhaven: SC-APC OF SC UPC

Combineer Haven: SC-APC

Output Optische Macht (aangepast) 15,16,17,18,19,20,21,22,23dbm

 

de Combine van de Havenscatv Edfa van 2U 16, Wdm Erbium Gesmeerde Vezelversterker 1550nm 1

 

 

de Combine van de Havenscatv Edfa van 2U 16, Wdm Erbium Gesmeerde Vezelversterker 1550nm 2

 

de Combine van de Havenscatv Edfa van 2U 16, Wdm Erbium Gesmeerde Vezelversterker 1550nm 3

 

 

de Combine van de Havenscatv Edfa van 2U 16, Wdm Erbium Gesmeerde Vezelversterker 1550nm 4

 

Technische Beschrijving:

 

Prestaties Index Supplement
Min. Type. Max.

Optisch

eigenschap

CATV-verrichtingsgolflengte (NM) 1540   1565 CATV
OLT-pasgolflengte (NM)   1310/1490    
CATV-het verlies van de pasgolflengte (dB)     0,8 1550nm
OLT-het verlies van de pasgolflengte (dB)     0,8 1310/1490nm
CATV-inputmacht (Pi) (dBm) -10   +10  
Aantal outputhavens (PCs)     16 4/8/16/62/64
Elke macht van de havenoutput (dBm) 0   13 ~22dbm 21dbm
Verschil van elke outputmacht (dB) -0.5   +0.5  
Output optische macht controle (dB)   -20    
De regelbare waaier van de outputmacht (dBm) -3   0  
Geluidsniveau (dB)   4.5 5.0  
  5.0 6.0  
Het verlies van de polarisatieafhankelijkheid (dB)     0,3  
De aanwinst van de polarisatieafhankelijkheid (dB)     0,4  
De verspreiding van de polarisatiewijze (ps)     0,3

 

 

Workshop

de Combine van de Havenscatv Edfa van 2U 16, Wdm Erbium Gesmeerde Vezelversterker 1550nm 5

 

Andere EDFA-WDM Reeks:

 

de Combine van de Havenscatv Edfa van 2U 16, Wdm Erbium Gesmeerde Vezelversterker 1550nm 6

 

 

de Combine van de Havenscatv Edfa van 2U 16, Wdm Erbium Gesmeerde Vezelversterker 1550nm 7

 

 

   de Combine van de Havenscatv Edfa van 2U 16, Wdm Erbium Gesmeerde Vezelversterker 1550nm 8

 

Wij nodigen u uit oprecht om ons onderzoek voor verdere details te verzenden.

Junpuzorgen over Elk Enige Details van het Product voor u!

 

Contactgegevens
Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd.

Contactpersoon: Alice Ma

Tel.: 86-18868807126

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)