Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
nieuws
Bedrijfnieuws
Thuis Producten

ftth optische ontvanger

China Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd. certificaten
China Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd. certificaten
De goede producten en de kosten zijn redelijk. Junpu helpt me een!

—— Carlos

Ja, EDFA-goed werkt WDM.

—— Jose

De perfecte dienst, sparen geld. Dank!

—— Franco

Ik ben online Chatten Nu

ftth optische ontvanger

(14)
China Passief van de de Ontvangers Optisch Knoop van FTTH Catv Optisch WDM 47-1000MHz Sc/APC - Sc/UPC fabriek

Passief van de de Ontvangers Optisch Knoop van FTTH Catv Optisch WDM 47-1000MHz Sc/APC - Sc/UPC

Passieve van de de Ontvangers Optische Knoop van FTTH Catv Optische WDM 47-1000MHz SC/APC - SC/UPC Eigenschappen: Ontworpen de netwerken voor van FTTH (Vezel aan het Huis) Zonder de voeding kan normaal werken ... Read More
2020-02-10 14:06:47
China Binnen12v-Wdm Catv Optische Ontvangersvezel FTTH met Binnenwdm Module fabriek

Binnen12v-Wdm Catv Optische Ontvangersvezel FTTH met Binnenwdm Module

Binnen12v-Wdm Catv Optische Ontvangersvezel FTTH met Binnenwdm Module Beschrijving: JPX86RW keurt lage optische machtsdetector, GaAs goed en wat de eisen van CATV-het ontvangen ontmoeten. Een verscheidenheid ... Read More
2019-08-16 14:26:22
China De passieve Optische Ontvanger van FTTH, Wdm Catv Optische Ontvangersknoop 1 Output fabriek

De passieve Optische Ontvanger van FTTH, Wdm Catv Optische Ontvangersknoop 1 Output

Wdm Catv van FTTH Passieve Optische Ontvangersknoop Beschrijving: JPXP86RW keurt lage optische machtsdetector, GaAs goed en wat de eisen van CATV-het ontvangen ontmoeten. Een verscheidenheid van functionele ... Read More
2019-08-16 14:25:41
China Ontvanger van de netwerkftth de Optische Knoop met Filteroutput 1550nm 12V fabriek

Ontvanger van de netwerkftth de Optische Knoop met Filteroutput 1550nm 12V

Ontvanger van de Junpuftth de Optische Knoop met Filteroutput 1550nm 12V Beschrijving: JPX86RF keurt lage optische machtsdetector, GaAs goed en wat de eisen van CATV-het ontvangen ontmoeten. Een verscheidenheid ... Read More
2019-08-16 15:39:20
China De Vezel Optische Ontvanger van FTTH 1550nm Catv/Mini Optische Ontvanger voor Drievoudig Spel fabriek

De Vezel Optische Ontvanger van FTTH 1550nm Catv/Mini Optische Ontvanger voor Drievoudig Spel

De Optische Ontvanger van de Junpuftth 1550nm Catv Filter voor Drievoudige Speltoepassing Beschrijving: JPX86RF keurt lage optische machtsdetector, GaAs goed en wat de eisen van CATV-het ontvangen ontmoeten. ... Read More
2019-08-16 15:39:08
China De Ontvangerswdm 1550nm van het metaalgeval FTTH Optische APC 12V van Sc Voeding fabriek

De Ontvangerswdm 1550nm van het metaalgeval FTTH Optische APC 12V van Sc Voeding

Wdm 1550nm van de Junpu Binnen Miniftth Optische Ontvanger APC 12V van Sc Voeding Beschrijving: JPX86RW keurt lage optische machtsdetector, GaAs goed en wat de eisen van CATV-het ontvangen ontmoeten. Een ... Read More
2019-08-16 15:38:42
China Junpu Miniwdm Catv FTTH Agc Optisch Knoopsc UPC 12V voor Drievoudig Spelproject fabriek

Junpu Miniwdm Catv FTTH Agc Optisch Knoopsc UPC 12V voor Drievoudig Spelproject

Junpu Miniwdm Catv FTTH Agc Optisch Knoopsc UPC 12V voor Drievoudig Spelproject Beschrijving: JPX86RW keurt lage optische machtsdetector, GaAs goed en wat de eisen van CATV-het ontvangen ontmoeten. Een ... Read More
2019-08-16 15:38:29
China De Optische Ontvanger van Ftthcatv met AGC Wdm, de Binnen Optische Knoop van Ftth fabriek

De Optische Ontvanger van Ftthcatv met AGC Wdm, de Binnen Optische Knoop van Ftth

De Optische die Ontvanger Agc FTTH van Junpucatv voor Zuiver Catv-Netwerk wordt toegepast Beschrijving: JPX86RG keurt lage optische machtsdetector, GaAs goed en wat de eisen van CATV-het ontvangen ontmoeten. ... Read More
2019-08-16 15:38:00
China Optische Ontvanger van de netwerk12v de Miniknoop FTTH met Wdm in Metaalgeval fabriek

Optische Ontvanger van de netwerk12v de Miniknoop FTTH met Wdm in Metaalgeval

Junpuftth 12v Mini Optische Knoop met Wdm Optische Ontvanger in Metaalgeval Beschrijving: JPX86RW keurt lage optische machtsdetector, GaAs goed en wat de eisen van CATV-het ontvangen ontmoeten. Een verscheidenh... Read More
2019-08-16 14:50:53
China WDM Catv FTTH Optische die APC 12V van Sc van de Ontvangersknoop voor Drievoudig het Spelnetwerk van Gpon wordt gebruikt fabriek

WDM Catv FTTH Optische die APC 12V van Sc van de Ontvangersknoop voor Drievoudig het Spelnetwerk van Gpon wordt gebruikt

Junpuftth Catv Wdm Optische APC 12V van Knoopreceiversc die voor Drievoudig het Spelnetwerk van Gpon wordt gebruikt Beschrijving: JPX86RW keurt lage optische machtsdetector, GaAs goed en wat de eisen van CATV... Read More
2019-08-16 14:50:24
Page 1 of 2|< 1 2 >|