Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
nieuws
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenWDM van FTTH Gpon EDFA

De Optische Combine Catv Edfa van FTTP Pon met Wdm 8 Haven24dbm Hoge Prestaties

China Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd. certificaten
China Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd. certificaten
De goede producten en de kosten zijn redelijk. Junpu helpt me een!

—— Carlos

Ja, EDFA-goed werkt WDM.

—— Jose

De perfecte dienst, sparen geld. Dank!

—— Franco

Ik ben online Chatten Nu

De Optische Combine Catv Edfa van FTTP Pon met Wdm 8 Haven24dbm Hoge Prestaties

FTTP Pon Optical Combiner Catv Edfa With Wdm 8 Port 24dbm High Performance
FTTP Pon Optical Combiner Catv Edfa With Wdm 8 Port 24dbm High Performance FTTP Pon Optical Combiner Catv Edfa With Wdm 8 Port 24dbm High Performance FTTP Pon Optical Combiner Catv Edfa With Wdm 8 Port 24dbm High Performance

Grote Afbeelding :  De Optische Combine Catv Edfa van FTTP Pon met Wdm 8 Haven24dbm Hoge Prestaties

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: JUNPU
Certificering: ROHS, CE, CCC
Modelnummer: JP0824EAP

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Standaard Sterke Kartondoos
Levertijd: werkdagen 1 die ~ 10 op hoeveelheid worden gebaseerd
Betalingscondities: T/T, Western Union, Creditcard via Alibaba
Levering vermogen: 1000 stukken per Maand
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Catv Edfa met Wdm 8 Haven 24dbm Aantal Output: 8 havens
CATV-Input: haven 1 of 2 CATV-Verrichtingsgolflengte: 1540 ~ 1563nm
Toepassing: FTTH, Drievoudig Spelnetwerk, GPON, EPON Per de Optische Macht van de Havenoutput: 15,16,17,18,19,20,21,22,23dbm
CATV-Inputmacht: -10 ~ +10dbm OEM: Ja
formaat: 2U rek
Hoog licht:

edfa erbium doped fiber amplifier

,

optical combiner

De Optische Combine van Junpupon voor Catv Edfa met Wdm 8 Haven 24dbm

 

Beschrijving:

  • JP0824EAP (2RU) de reeks is prestaties met geringe geluidssterkte, hoge, de hoge macht van FTTP, multi-havens optische versterker met de band van het aanwinstenspectrum binnen 1540~1563nm. Elke outputhaven voor optische versterker heeft ingebouwde goed-uitgevoerde CWDM. Elke externe opstraalverbindings optische haven van optische versterker kan aan de haven van OLT zeer gemakshalve verbinden PON. Elke van 1550nm (CATV) ‚s samengestelde 1310/1490n's de gegevensstroom van de de output optische haven, om de hoeveelheid van de component te verminderen en de index en de betrouwbaarheid van het systeem te verbeteren.
  • JP0824EAP de optische versterker kan met om het even welke Technologie van FTTx compatibel zijn PON.
  • Het biedt een flexibele en goedkope oplossing voor drie-netwerk integratie en Vezel aan het Huis aan.

 

FTTH-Diagram:

De Optische Combine Catv Edfa van FTTP Pon met Wdm 8 Haven24dbm Hoge Prestaties 0

 

Producteigenschappen:

  • 1540~1565nm werkende bandbreedte voor optische versterker
  • Elke output optische haven is met ingebouwde hoge prestaties CWDM, enige vezel drie golflengten, die optische vezelmiddelen kunnen grotendeels bewaren.
  • De output regelbaar door knopen in voorpaneel of Websnmp, de waaier is onderaan 4dBm
  • Kan compatibel systeem met om het even welke technologie van FTTx PON: EPON/GEPON, GPON, BPON, DPON
  • De multihavensoutput, kan gebouwd in 1310/1490/1550WDM
  • Cijfer met geringe geluidssterkte (Type ≤4.5dB, Maximum ≤5.0dB)
  • Standaardrj45-haven voor afstandsbediening, kunnen wij outputcontract en Webmanager voor keus verstrekken, en ook kan de insteeksnmp-hardware voor update worden gereserveerd.
  • Met lasersleutel/van de laser aan te zetten
  • Geleide vertoningen de arbeidsvoorwaarde van de machine
  • De dubbele voeding van de machts hete stop voor keus, 90V~250V AC of -48V gelijkstroom

 

Details:

Parameter Specificatie
Productnaam Catv Edfa met Wdm 8 Haven 24dbm
Het werk Golflengte Gemengde output 1490/1310/1550nm
Schakelaartype

Catvhaven: SC-APC

Ponhaven: SC-APC OF SC UPC

Combineer Haven: SC-APC

Output Optische Macht (aangepast) 15,16,17,18,19,20,21,22,23dbm

 

De Optische Combine Catv Edfa van FTTP Pon met Wdm 8 Haven24dbm Hoge Prestaties 1

De Optische Combine Catv Edfa van FTTP Pon met Wdm 8 Haven24dbm Hoge Prestaties 2

De Optische Combine Catv Edfa van FTTP Pon met Wdm 8 Haven24dbm Hoge Prestaties 3

 

De Optische Combine Catv Edfa van FTTP Pon met Wdm 8 Haven24dbm Hoge Prestaties 4

 

Technische Beschrijving:

 

Prestaties Index Supplement
Min. Type. Max.

Optisch

eigenschap

CATV-verrichtingsgolflengte (NM) 1540   1565 CATV
OLT-pasgolflengte (NM)   1310/1490    
CATV-het verlies van de pasgolflengte (dB)     0,8 1550nm
OLT-het verlies van de pasgolflengte (dB)     0,8 1310/1490nm
CATV-inputmacht (Pi) (dBm) -10   +10  
Aantal outputhavens (PCs)     8 4/8/16/62/64
Elke macht van de havenoutput (dBm) 0   13 ~22dbm 24dbm
Verschil van elke outputmacht (dB) -0.5   +0.5  
Output optische macht controle (dB)   -20    
De regelbare waaier van de outputmacht (dBm) -3   0  
Geluidsniveau (dB)   4.5 5.0  
  5.0 6.0  
Het verlies van de polarisatieafhankelijkheid (dB)     0,3  
De aanwinst van de polarisatieafhankelijkheid (dB)     0,4  
De verspreiding van de polarisatiewijze (ps)     0,3

 

 

Workshop

De Optische Combine Catv Edfa van FTTP Pon met Wdm 8 Haven24dbm Hoge Prestaties 5

 

Andere EDFA-WDM Reeks:

De Optische Combine Catv Edfa van FTTP Pon met Wdm 8 Haven24dbm Hoge Prestaties 6

De Optische Combine Catv Edfa van FTTP Pon met Wdm 8 Haven24dbm Hoge Prestaties 7

   De Optische Combine Catv Edfa van FTTP Pon met Wdm 8 Haven24dbm Hoge Prestaties 8

 

Wij nodigen u uit oprecht om ons onderzoek voor verdere details te verzenden.

Junpuzorgen over Elk Enige Details van het Product voor u!

 

Contactgegevens
Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd.

Contactpersoon: Alice Ma

Tel.: 86-18868807126

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)